Star Tv

 Herkesin severek takip ettiği Star TV harika yapımlarıyla dikkat çekiyor. Kanalın bu kadar izlenmesinin büyük bir sebebi kaliteli dizileri diyebiliriz. Gerek senaryosuyla gerek oyuncularıyla reyting rekorları kıran dizilerin adresi bu kanal olmuştur. Sabah yayınları ise özellikle işe giden herkesin tercihi olmuş durumda. Star TV yayın akışında güne 07:00 saatlerinde “Mesut Yar ile Bugün” programıyla başlanıyor. Eğer sizlerde işe gitmeden önce sabah saatlerinde televizyon izlemeyi tercih ediyorsanız bu program tam size göredir. Gündemde neler olduğunu buradan takip edebilirsiniz. Mesut Yar’ın akıcı sunumuyla en güncel konuların değinilen program özellikle kahvaltı saatlerinde güne zinde başlamanızı sağlıyor. Star tv kanalı daha önce de bilindiği üzere uzan grubuna ait bir tv yayını idi. Kanalın TMSF ye devrinden sonra satışı gerçekleşmişti.

Normalde diğer televizyon kanallarında gündüz kuşağında dizilerin yeni bölümleri verilmiyor. Bu durum aslında çok nadiren karşılaştığımız bir şeydir. Hâlbuki Star TV kanalında gündüz kuşağında olmasına rağmen fazlasıyla sevilen “Sevdim seni bir kere” dizisi bulunuyor. Dizinin hafta içi 09:30 saatlerinde tekrarı oluyor. Saatler 16:45’i gösterdiğinde ise yeni bölüme geçiliyor. Özellikle ev hanımları için çok ideal saatler olarak bilinen gündüz kuşağının en sevilen dizisi bu oldu.

Yayın hayatına bu yıl başlayan “Sevgili Geçmiş” dizisi ise senaryosuyla herkesi hayran bırakmayı başardı. Zamanında birbirinden habersiz 3 kardeşin birbirini bulmasıyla olaylar başlıyor. Hayat hikâyeleri ve yaşamları birbirinden farklı bu 3 kız kardeşin buluşması, hayatları için kesinlikle dönüm noktası oluyor. Henüz yeni başlayan dizide olayların ardı arkası kesilmiyor. Fırtınalı bir aşk hikâyesinden tutun, büyük hesaplaşmalara kadar hız kesmeden devam ediyor. Dizinin akışı kesinlikle sizleri içine alacak türden.

Her cumartesi günü saat 12:00’da başlayan “Tülin Şahin ile Moda” programı kesinlikle keyifle izleyeceğiniz bir yapımdır. Tülin Şahin’in moda konusundaki önerileri, güzellik sırları, bilgi dolu paylaşımlarıyla hafta sonunu keyifle evinde geçirmek isteyen herkes bu programı izleyebilir.

Star Tv bu zamana kadar pek çok başarılı diziye imzasını attı. Örneğin Türk dizileri arasında ününü yurt dışına taşımayı başarmış çok az yapım bulunuyor. Söz konusu yapımların başında da Kara Sevda dizisi geliyor. Aynı şekilde kanalın çok sevilen diğer dizisi Ufak Tefek Cinayetler, Kiralık Aşk ve daha pek çok dizinin bulunduğunun altını çizelim.

Kanalın en çok dikkat çeken yapımları arasında şu sıralar “Benim Tatlı Yalanım” dizisi bulunuyor. Dizi yayına başladığı ilk günden itibaren seyircilerin beğenisini kazanmış durumdadır. Aslında her şey bir baba ile kızının, anneleri Aylin tarafından terk edilmesiyle başlıyor. Nejat, küçük kızı Kayra’yı yıllarca annesinin geleceği yönünde vaadlerde bulunarak kandırıyor. Hatta annesinin dilinden yazılmış sahte mektuplar yazarak kızını biraz olsun mutlu etmeye çalışıyor. Nejat bu zorluklarla mücadele ederken karşısına Suna çıkıyor. Bir sabah Kayra’nın uzaklardan gelen annesini Suna sanmasıyla her şey birbirine karışıyor. Nejat ise Kayra’nın annesiyle kavuşmasının mutluluğunu görünce, gerçekleri bir türlü açıklayamıyor. Suna ile Nejat kendilerini bir anda sahte bir aile profili çizerken buluyorlar. Gelecek bölümlerde ise ikisi arasında gerçek bir aşkın doğduğunu görüyoruz. Tam bir şeyler yoluna girdi derken Kayra’nın gerçek annesi Aylin çıkıp geliyor. Oldukça çekişmeli geçen bu aşk üçgeninde Kayra için en iyisi yapılmaya çalışılsa da, olan yine çocuklara olacak gibi görünüyor. Neler olacağını izleyip hep birlikte göreceğiz…

Herkesin ilgi odağı haline gelen diğer bir dizi “Çocuk” oldu. İsmail Hacıoğlu’nun başrol oynadığı dizide heyecan her dakika hissediliyor. Bir aile dramını anlatan yapım aslında oldukça içler acısı diyebiliriz. Hikaye bir annenin çocuğunu terk etmek zorunda kalmasıyla başlıyor. Çocuk ise sokaklarda, yetimhanelerde büyüyerek bambaşka bir insana dönüşüyor. Neler olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Star TV ile hafta sonu oldukça keyifli geçiyor. Eğer hafta sonunuzu evde geçirmek isterseniz oldukça keyifli yapımları izleyebilirsiniz. Bunların başında ise “Burcu ile Hafta Sonu” programı geliyor. Burcu Esmersoy’un keyifli sunumuyla gerçekleşen program her cumartesi ve Pazar günü saat 09:00’da başlıyor. Programda Burcu Esmersoy birbirinden ünlü konukları ağırlamayı ihmal etmiyor. Faydalı yiyeceklerden, keyifli yemek tariflerine, sağlıktan estetiğe kadar her konuya değiniyor. Üstelik bunu yaparken konunun uzman kişilerini davet etmesi kesinlikle takdirlik. Eğer hem hafta sonum boş geçmesin hem de bana katkısı olacak şeyler izleyeyim derseniz kesinlikle tavsiye ederiz.

Star tv yayın akışı ile alakalı olarak aşağıda kanalın günlük olarak yayın akışı verilmiştir. Aynı zamanda haftalık yayın akışı sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Süper logosu ve dizileri ile star tv canlı yayınlarını izlerken keyfini çıkarmanızı umud ediyoruz. 

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar