Cnn Türk İzle

Cnn Türk, Amerikalı Cnn şirketinin Türkiye de yayın yapan kanalıdır. Kanal yayınlanan programlardan ziyade belgeselleri ile de öne çıkmıştır. Cnn Türk, kanalında yayınlanan programlar geniş bir yelpazeye sahip olup oyun, yemek, haber, yarışma, teknoloji gibi birçok alanda yayın yapmaktadır. Yayın adını 5N1K, Oradaydım gibi yayınlarla da söyletmiştir.
Cnn Türk, kanalında bilinen ve takip edilen programların başında “5N1k” geliyor. Program cumartesi 18:00 da Cüneyt Özdemir tarafından sunuluyor. Programda hem dünya gündemi hem ülke gündemi ve hareketi takip ediliyor. Doğru ve zamanında yapılan haber kaynaklarının başında geliyor. Başarılı bir sunucu ve açıklayıcı ve akıcı bir şekilde sunulan haber, gündem bülteni olan programlardan biridir. Haber izlerken sıkılanlar ve gündemden uzak kalmak istemeyeler için uygun bir haber programı niteliği taşıyor.


Kanalın en güzel özelliği gece haberlerine yer vermesidir. Normalde günlük hayat içerisinde işlere koşturan pek çok kişi haberleri izlemeye fırsat bulamıyor. “Gece Haberleri” programı sayesinde gün içerisinde kaçırdığınız her şeyden haberdar olabilirsiniz. Saat 00:00 ile 01:00 saatleri arasında haber bülteni yayına başlıyor. Reklam arasından sonra 01:15 saatlerine kadar sürüyor. Bu esnada programda Türkiye’den ve Dünya’dan haberleri izleyebilirsiniz. Gündemden haberdar olmak aslında hepimiz için önemli bir konudur. Özellikle sektörünüzle ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz en güzel yayınlardan bir tanesi de haberlerdir. Bu yüzden izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.


Haber ve Aktüel kategorisinde yer alan “CNN Türk Masası” en çok sevilen programlar arasında yer alıyor. 01:15 saatlerinde başlayan program 04:00’a kadar sürüyor. Tam 165 dakika boyunca devam eden yayın akışında ülke gündemine dair neler olduğuna ilişkin bilgiler paylaşılıyor. Programın en güzel özelliklerinden birisi ise programın konuklarla birlikte ele alınmasıdır. Alanında uzman kişiler programa davet ediliyor ve kendi alanlarında oldukça faydalı bilgileri paylaşıyor. Sizler de kendi işinize ilişkin konukları dinleyerek pek çok konuda bilgilenebilirsiniz. Kaçırdığınız bölümleri ise kanalın YouTube sayfasından bulmanız mümkündür.


Herkesin merak ederek izlediği programlar arasında bulunan “Para Dedektifi” Pazartesi ve Salı günleri 02:10 ile 03:00 saatleri arasında yayına başlıyor. İş sektörleri ve para piyasası bildiğiniz üzere birçok faktörden etkileniyor. Tüm bu gelişmeleri takip edebilmek özellikle ticari işler yapan kişiler için önemlidir. Para Dedektifi programı sayesinde Pazar piyasalarının dengeleri tartışılıyor. Çarşıdaki satış fiyatlarından tutun sektördeki piyasa dengelerine kadar her şeyden bahsediliyor. Cem Seymen’in profesyonel sunumuyla gerçekleşen program izlerken kesinlikle sıkılmayacağınız yayınlar arasında yerini almış durumda.
Her televizyon kanalında olması gereken, izleyen herkeste farkındalık yaratan “Yeşil Doğa” programından bahsetmeden geçmek olmazdı. Çevre sorunlarının artan boyutlarını konuşmak için, Anadolu’nun her yerinden uzman kişiler programa dahil oluyor. Halkın görüşlerini röportajlar eşliğinde almayı ihmal etmeyen yayın gece kuşağında yer alıyor. Saat 03:10 ile 04:00 arasında yayınlanan program tam 50 dakika boyunca devam ediyor. Günümüzün sorunları arasında yer alan susuzluk, artan kuraklık ve orman yangınları gibi konular programda tartışılıyor.

Cnn Türk Canlı Tv


Kanalda yayınlanan bir diğer yayın “7. vites” programıdır. 7. Vites Eren Tekin sunumuyla pazar günü 16:15 de yayına başlıyor, otomobil sektöründeki son dakika haberleri veriliyor, programda bir aracın tanıtımı yapılıyor. Aracın iç ve dış tasarımı, özellikleri, sahip olduğu fonksiyonları anlatılıyor. Ayrıca tanıtılan aracın test sürüşü de yapılıyor. Test sürüşleri ünlü bir oyucu, sporcu ya da sanatçı tarafından yapılıyor. Eğlenceli ve bol kahkahalı bir İstanbul test sürüyüşü sunuluyor programda. Program hem tema olarak hem yayın olarak farklılıklar sunuyor ve araç içinde farklı ama tatlı bir söyleyişi tadında test sürüşü yapılmış oluyor. Araç meraklıların severek izleyebileceği, izlerken bilgileneceği türden bir program özelliğinde.
Kanalın heyecan ve merakla izlenen programlarından biri de “40” programıdır. Program Buket Aydın sunuculuğuyla yapılıyor.

Program gelen konuklara 40 soru soruluyor ve her soru için 2 dk süre veriliyor. Sorular 2 dk içinde cevaplanıyor, 2 dk dan kısa sürede cevaplar iseler kalan süre diğer soruların cevaplarına ekleniyor. Konukların pas deme hakları da var. Program sorularla meraklı, süreyle de heyecanlı bir hal alıyor. Gelen konuları daha yakından tanıyor, bilmediğiniz farklı yönlerini tanımış oluyorsunuz. Program klasik röportaj havası taşımıyor, aksine sıcak bir ortam oluşuyor.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar