Bloomberg HT

Ekonomi ve finans haberlerini, gelişmelerini seviyor musunuz işte tam da size göre bir kanal bloombeg ht tv kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz. Bloomberg HT, 2010 da yayın hayatına başlamış bir kanaldır. Kanal yoğunlukla olarak ekonomi haberleri kanalıdır. Ekonomiyi, piyasayı, sosyal ekonomiyi, risk yönetimi gibi birçok alanda uzman kişilerle programlarda yer verilir. Kanal bunun yanı sıra eğlence, gezi gibi birçok projede de yer almıştır.

Bloomberg HT, kanalına renk katan başarılı programlardan “Aslı Şafak’la İşin Aslı” adlı yayın başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ettirmektedir. Program adından da anlaşıldığı üzere sunucu Aslı Şafak tarafından yapılır. Hafta içi her akşam 20:00 yayınlana program ekranlara kendini bir şekilde kanıtlamış eğlence ve sanat platformlarında yer alan isimleri davet ediyor. Birebir sohbet ortamında konuklarla ilgili merak edileni, verdiği röportajları, hakkında çıkan haberleri haberin ne olduğu yani işin aslını öğrenmek amaçlı yapılan bir programdır. Sevdiğiniz ünlü isimlerin işin aslında nasıl biri olduğunu merak ediyorsanız izlenmeye değer bir programdır. Özellikle yoğun ve stresli bir işte çalışıyor, eve geldiğinizde biraz olsun tüm işlerden uzaklaşmak istiyorsanız bu program tam size göredir. Magazin hemen herkesin ilgisini çeker. İzlerken sıkılmayacağınız hatta zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız yapımlar arasında yer almaktadır. Eğer normal gün akışı içerisinde programı kaçırırsanız kesinlikle üzülmeyin. Bunu söylememizin nedeni gerçekten yayının seveninin fazla olmasıdır. Kanal sizleri de düşünerek gece yarısından sonra gün içerisindeki bölümün özetini gösteriyor. Saat 00:05 ile 00:55 saatleri arasında tam 50 dakika sürecek olan bu özeti izleyip gündemden haberdar olabilirsiniz.

Kanalın tercih edilen programları arasında yerini alan “Travel Man “izleyicinin beğenisini alan programlar arasında. Program pazar günleri 11:00 ve 17:00 da yayında oluyor. Travel Man 48 saatte bir şehri nasıl gezebileceğiniz, ne kadar gezebileceğiniz gösteren heyecanla izleyebileceğiniz bir program. Gezerken şehrin yemek kültürü de öğreniyor, hafta sonu tatilini ye, iç, eğlen formatında yaşatan kısa zaman içinde çok fazla anı biriktirmeyi sevenler için adeta yol gösterici program. Plan yapmakta zorlananlar veya yapıp da uyamayanlar, zaman yetiremeyenler severek izleyebilir. Yalnız program Türkçe yayınlanmıyor. Temel seviyede olan yabancı dilinizi geliştirmek içinde bir fırsat olabilir. Eğer yurt dışına çıkmak gibi bir hayaliniz varsa bu programı izlemenizi muhakkak tavsiye ederiz. Özellikle seyahat etmek isteyen insanların aklındaki en büyük soru işareti nereleri gezmesi gerektiğidir. Travel Man programı bu konuda tam bir rehber niteliğinde. Gitmek istediğiniz yere ilişkin birbirinden harika detayları program sayesinde öğrenebilirsiniz. Öte yandan ufkunuzu genişletip seyahat rotanıza bilmediğiniz yerleri bile ekleyebilirsiniz. Zaten bu tarzdaki seyahat programlarının en güzel yanı gezilerimizde bizlere yol göstermesidir. Sizler de seyahat etmeyi izliyor veya hep hayal ediyorsanız bu programa bir şans vermelisiniz. Aynı zamanda yine ekonomi haberlerini ana haber bülteninde sıklıkla bulabileceğiniz atv canlı tv de sizin için eklenmiş oldu. 

Kanada yayınlanan oldukça faydalı içerikli “Tecrübe Konuşuyor” programı da cuma 18:00 da ekranda oluyor. Programda iş dünyasının farklı sektörlerden yöneticileri, CEO’ları, davet ederek bu noktaya nasıl geldiklerini, hedeflerini, neler yaşadıklarını, yaşadıkları zorlukları ekranda paylaşıyorlar. İş dünyası patronlarıyla sohbet tadında bilgi birikimi oluyor. Günümüzde iyi yerlere gelmiş, zirve olmuş işletmelerin, azim ve sabrın getirdiği başarı, büyümenin nasıl olduğu, geçirdikleri aşamalar örnek alınacak cinsten. Girişimcilik fikri olup da nasıl ve nereden başlayacağını bilmeyenler için yol gösterici, fikir verici olabilir. İş hayatına yeni atılmak isteyen genç girişimciler için sektör şartları oldukça zor. Çünkü gerek şirketler arasındaki rekabet gerekse de uzmanlaşma had safhaya çıkmış durumdadır. Gençlerin önünde örnek oluşturabilecek iş insanları ise Tecrübe Konuşuyor programında yer alıyor. Günümüzde başka bir sektöre atılmak isteyen hemen herkesin, işin detaylarını uzmanından dinlemesinde fayda vardır. İşe ilişkin merak ettiğiniz veya bilmediğiniz pek çok konuda bilgilenebilir, aklınızdaki soru işaretlerini ise bu sayede giderebilirsiniz.

Yine iş hayatına katkıda bulunabilecek diğer bir program “Bana Hikayeni Anlat” oldu. Her cumartesi günün saat 16:30’da yayına başlayan program Bülent Yar isimli sunucuyla gerçekleşiyor. Yaşam ve hobi kategorilerinde yer alan bu programda, birbirinden başarılı isimleri dinliyoruz. Öyle ki başarı hikayeleri kesinlikle herkese ilham verecek türden. Çoğu kez imkansız diye gördüğümüz başarıların aslında hangi süreçlerden geçtiğine şahit oluyoruz. Sizler de başarılı insanların hayatlarını merak ediyor, nasıl başarılı olduklarını öğrenmek istiyorsanız bu programı mutlaka izlemelisiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar