Beyaz Tv Canlı Yayın İzle

Beyaz Tv canlı yayını, ülkemizde yayın yapan ulusal kanallardan biridir. Kanal 2010 yılında kurulan bir televizyon kanalıdır. Kanal program ve yayınlarıyla sevilen kanallar arasında yer alıyor. Kanalı takip ederek gündemden, teknolojiden sağlıktan ekonomiye her şeye rahatlıkla haber sahibi olabilirsiniz.

Beyaz Tv izle, kanlının izleyicilerinin beğenisi ve ilgisini kazanan programları arasında “Diji-Hal” programı geliyor. Program Yasemin Demirbaş tarafınsan sunuluyor. Program cumartesi 10:45 de yapılıyor. Program da dijital dünyanın trenlerini, sosyal medya ve internetteki eğlenceleri ekranda izleyici ile buluşturuyor. Sosyal ortamda gözden kaçırdığınız ya da aslında izlemekten keyif aldığınız bir paylaşımı bu ekranda tekrar izleme fırsatınız buluyorsunuz. Haberler bazen magazin bazen, bazen komik bir video da olabiliyor. Trendlerden uzak kalmak istemeyen, sanal ortamlarda neler olduğunu takipte kalmak isteyenler için uygun bir program.

Hayata dair her şeyden haberdar olmak isteyenlerin tercihi “Hayatta Her Şey Var” programı oldu. Nur Viral ekranların en güvenilir isimleri arasında yer alan, halkımızın oldukça sevdiği sunuculardan birisidir. Nur Viral’in keyifli sunumuyla gerçekleşen program hafta içi her gün yayınlanıyor. Sabah kuşağında yer alan program saatler 11.15’i gösterdiğinde yayına başlıyor. İçerik açısından oldukça dolu olduklarını söylemeliyiz. Kadın programları içerisinde en çok sevilen ve büyük ses getiren programlardan birisi olmayı başardı. Yayın hayatına henüz yeni başlamasına rağmen izleyicilerinden tam not aldı. Estetikten modaya, sağlıktan güzelliğe varana kadar pek çok konuyu burada bulabilirsiniz. Ancak yayının odak noktasının hayatta başımıza gelebilecek olan şeyler olduğunu belirtelim. Yayını izleyen seyirciler telefon ile programa bağlanıp durumlarını paylaşıyorlar. Nur Viral ise konuklarıyla beraber seyircilerin derdine derman, sorularına yanıt olmaya geliyor. Eğer sizin de hayatınızda yaşadığınız trajik bir olay var ve kimselerle paylaşamıyorsanız programı arayabilirsiniz. Dilerseniz isminizi vermeden de içinizi döküp ne yapmanız gerektiğiniz konusunda fikir alabilirsiniz.

BEYAZ TV CANLI YAYINI

Beyaz Tv, kanlının gezi ve eğlence tadındaki programı da izleyicilere güzel saatler yaşatıyor. Program “Belma Belen’le Geziyoruz” adı altında bir gezi programıdır. Program ülkenin bütün illerini diyar diyar gezerek, illeri tanıtmayı amaçlıyor. Program sunulan ilin tarihi mekanlarını geziyor, tarihi hakkında bilgi veriyor. Gezilen yerin kültürünü ekranlara yansıtıyor. Gittiğimiz veya gitmediğimiz ya da gitmek istediğimiz ilin birçok yerin özelliklerini, halkını, yemek kültürünü, izleyiciyle buluşturuyor. Evliya Çelebi misali gezilmedik yer bırakmıyor. Program pazar günü 14:00 da yayında farklı bir ili tanıtmak üzere yayında oluyor.

Kanal da yayın yapan yaşamın içinden hayatları konu alan programı “Marka Şehirler Programı”, gezi programından ziyade bir ekonomi programı niteliğinde yapılıyor. Program sanayide, ticarette, turizm de önemli yer alan şehirleri geziyor. Şehrin önemli işletmelerini ziyaret ediyor, şehrin gelir kaynaklarına, istihdamına ve ticaretine bakıyor. Şehirlerin ülkemize kattıklarını asıl yerinde gezerek, işletme sahiplerine sorarak öğreniliyor. Şehirlerin gezilecek yerlerinden ziyade ekonomik durumlarını da merak eden ve ekonomiye ilgi duyanların severek izleyebileceği program. Aslında izleyicilerin genel kültür olarak bile izlenebileceği ülkeye hangi şehrin hangi ürün veya hizmetle hangi oranda değer kattığı bilinmesi gereken durumlardan biridir. Klasik ekonomi haberlerinden ziyade keyifle izlenilebilecek bir program.

Elbette söz konusu keyifli bir kanal olur da içerisinde yemek programı bulunmaz mı? “Gürkan Şef ile Mangal Keyfi” tam size göre! Bildiğiniz üzere mangal kültürü ülkemizde önemli bir yere sahip. Ünlü şef Gürkan Topçu ise yaptığı yemeklerle adını altın harflerle yazdırmıştır. Mangal tarifleriyle eşsiz lezzetler hazırlamak istiyorsanız bu programı severek izleyeceğinize eminiz. Özellikle bu programı izlemeye başladıktan sonra hafta sonu etkinliklerinizde mangal yapmayı isteyeceksiniz. Öyle ki programı izlerken insanın karnının acıkmaması mümkün değil. Türk halkı olarak mangalı ne kadar sevdiğimizi tüm dünya biliyor. Eğer bu zamana kadar mangal yapmanın keyfine varmadıysanız çok şey kaçırdığınızı söylemeliyiz. Bunun yanında nasıl iyi mangal yapabileceğinizi bilmiyorsanız mutlaka size rehberlik edecek kişi Gürkan şef olmalıdır. Türkiye’nin mangal ustası ve mangal denildiğinde akıllara ilk gelen kişi olması kesinlikle takdir edilesidir. Eğlenirken öğreneceğiniz, lezzetli tariflerle yemek kültürünüze çok şey katacağınız bu programı hafta sonu izleyebilirsiniz. Cumartesi günleri saat 14:00’ı gösterdiğinde yayın akışına başlayan programı izlemenizi herkese mutlaka tavsiye ediyoruz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar