Atv Canlı İzle

Atv 1992 yılından bu yana yayın yapan ulusal kanallar arasındadır. Kanal ülkenin dizi ihtiyacının büyük bölümünü karşılayan bir kanal niteliğinde başarılı programlar yapmaktadır. Yayında olan veya yayın hayatını tamamlamış birçok program ile reytingleri alt üst etmiştir. Güncel olarak yayın yapan birçok başarılı program da izleyicinin merakla takip ettiği başarılı programlardır. Bunun yanı sıra bilgi yarışmaları, sabah programları ve gündüz kuşağı dizileri ile de izleyiciyi ekran başına almıştır.

Atv kanalının izleyiciyi ekrana kitleyen ve artık evimizden biri haline gelmiş Müge Anlı’nın sunumuyla yapılan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” programı yer alıyor. Programda kayıplar bulunuyor, faili meçhul cinayetler, ya da cinayet olup da gerçeğin saklandığı birçok vaka gazeteci ve sunucu olan Müge Anlı ile ortaya çıkarılıyor. Birçok gizli kalmış olay gün yüzüne çıkmış ve suçluların gerekli cezayı alması için emniyet ile işbirliği de yapılan program da mağdur olan insanların rahat uyumaları için de yardımcı olmuş oluyor. Program heyecan ve merakla sonuca ulaşmayı bekleyen izleyiciler tarafından ilgiyle izleniyor.

Kanalın dizi severler için Cuma günü 20:00 da ekranda olan “Hercai” dizisi de ekranda oluyor. Dizi de intikam ve aşkın mücadelesi anlatılıyor. İntikam ile büyüyen Miran ve kötü duygulardan uzak olarak yetiştirilmiş Reyyan’ın kesişen ortak yolları konu alınıyor. İntikam ateşini söndürecek ve gerçekleri ortaya çıkaracak olan bir aşk hikayesi ve engeller, sinsi kişiler ve planlarıyla yayına devam ediyor.

Atv kanalında güncel olarak yayınlanan yarışma programı formatında olan “Kim Milyoner Olmak İster?” programı da gerek katılımcı yarışmacılar ile gerekse ekran başımdaki izleyiciler tarafından ilgiyle beklenen programlar arasında yer alıyor. Yarışma programı Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunuluyor, yarışmacıların verdiği cevaplara eşdeğer alarak kademeli para ödülü kazandıran bir bilgi yarışmasıdır. Yarışma gerek sorularıyla gerek kazandırdığı para ödülleriyle sosyal medya da gerekse dünyada ünlü olan bir program özelliğindedir. Bilginin ve genel kültürün kıyasıyla yarıştığı program renkli yarışmacılar ile de ekranda kedini sınayan izleyici kitlesine keyifle bilgi dolu saatler yaşatıyor. Programın en çok dikkat çeken yönlerinden birisi de sayısız ünlünün sunumuyla gerçekleşmesiydi. Öyle ki bugüne kadar pek çok ünlü isim program sunuculuğunu bir zamanlar üstlenmişti. Bildiğiniz üzere program ilk çıktığında Kenan Işık tarafından sunuluyordu. Ancak ünlü oyuncu ve sunucunun geçirdiği talihsiz kaza sonucunda sunumu Selçuk Yöntem devraldı. Sonraki sunucu Murat Yıldırım oldu ve 2019 Ekim ayından beri ise Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunuluyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu fark etmeksizin, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmıştır. Öyle ki yıllar geçse bile bu yarışmanın bize kattıklarını anlatmaya kelimeler yetmeyecektir. Kimi zaman genel kültür, kimi zamansa tarihten ve birçok konudan bilgiyi öğrendiğimiz yarışmanın halk tarafından benimsendiğini biliyoruz. Umarız zaman geçse bile yayın hayatını sonlandırmadan devam eder. Böylece gelecek nesiller de bu bilgi yarışmasının kattıklarından faydalanabilir.

Atv Dizileri

Kanalın en çok ses getiren yapımlarından birisi “Sen Anlat Karadeniz” oldu. Dizi başladığı günden bu yana herkesi televizyon ekranlarının başına topladı. Osman Sınav’ın yapımcılığında hazırlanan dizinin ilk bölümü 24 Ocak 2018 tarihinde yayınlanmıştı. Dizinin başrol oyuncusu olan İrem Helvacıoğlu dizide Nefes karakterini canlandırdı. Diğer başrol karakteri Ulaş Tuna Astepe ise Tahir Kaleli ismiyle karşımızdaydı. Nefes zamanında babası tarafından zorla Vedat ile evlendirilmiş, mütemadiyen şiddete maruz kalmaktaydı. Ancak Nefes’in oğlu Yiğit’in dünyaya gelmesiyle beraber her şey daha da zorlaşmıştı. Bir gün Vedat ticari bir iş anlaşması için Tahir ve ailesini evine davet eder. Nefes’in ise evden kaçmak için tek bir fırsatı vardır. Oğlunu da alıp Tahir’in arabasının bagajına saklanır.

sen anlat karadeniz atv

Dizideki serüven Vedat’ın Tahir’in başına bela olmasıyla devam eder. Aradan geçen zaman içerisinde Nefes daha pek çok zorlukla baş etmek zorunda kalır. Ancak Tahir ile olan aşkları onu hayata bağlar. Dizi geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştır. Aradan geçen yıllar içerisinde her şey değişmiş ve Tahir ile Nefes’in bir evlatları daha olmuştur. Herkesin bitmesine üzüldüğü bu dizinin özet bölümleri kanalda yayınlandı. İzleyicilerinden tam not alarak ATV kanalının unutulmaz dizileri arasında yerini aldı.

Yine bir başka ünlü dizi ise Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz dizisi. Salı günleri ekran başına kilitleyen seyirci 20:00 itibari ile yayımlanmaktadır. Dizinin 150 yi aşmış olan bölümü ile soluksuz bir heyecan son hızla devam ediyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi daha uzun yıllar ekranlarda kalacak dizilerden birisi gibi görünüyor. Eski dostlar arasında yaşanan düşmanlık senaryosunun ilerlemekte olduğu eşkiya dünyaya hükümdar olmaz baştan sona heyecan aksiyon ve yer yer dram yüklü alt yapısı ile Atv ekranlarında. 

Hercai dizisi Atv ekranlarında yeni bölümleri ile devam eden aşk dizilerinden birisidir. Hercai ilk bölümünden bu yana yurt içinden izeyici kitlesinin var olmasının yanında yurt dışından da yoğun izlenme alan yerli yapım dizilerden birisidir. Hercai cuma akşamları saat 20:00 da ekrana geliyor. Yeni bir diziye başlamak isteyenler için daha yolun başı olan bu bölümleri izleyerek diziyi güncel şekilde takip etmelerini öneririm. 

Daha bir çok dizi ve keyifli programları ile Atv sizin favori kanallarınızdan birisi olmayı başarmış tv istasyonlarından birisidir. Ana haber bültenleri ile gündeme dair her konuda tarafsız olmayı başarabilmiş az sayıda ulusal kanaldan birisidir. 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar