A Spor İzle

Spor adına her konunun yer aldığı tartışmasız en iddalı spor tv kanallarından birisi olan a spor tv kanalı canlı olarak izlenebilmektedir. Maç sonuçlarının özetlerinin ve takımların transfer değerlendirmeleleri bu kanalda. A haber tv kanalının aynı zamanda kardeş kanalı olan bu kanaılın sahibi turkuaz medya kuruluşudur. A Spor, ülkemizde yayın yapan önemli spor haber kanallarından biridir. Ülkemizde spora olan özellikle futbol sporuna olan ilgi ve bağlılık göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Ülkemizin bu nedenle kanal da yayınlanan programları severek ve ilgiyle izlemektedir, yakından takip etmektedir. Kanal 2014 de yayın hayatına başlamıştır. Spor sevenlerin yakından takip edebileceği sporun ana gündem olduğu bir kanaldır. Kanal başarılı ve güncel haberler ile ve sporun sevilen yüzlerini ekranda izleyiciyle buluşturuyor. A spor kanalı spor ve sporseverlerle emin adımlarla ilerlemektedir. Kanalın hayran kitlesi oldukça büyük. Futbolu ilgiyle takip eden herkes bu kanalı izlemeyi tercih ediyor. Çünkü futbol hakkında güncel bilgiler veren, ünlü futbol yorumcularını davet eden, akıcı sunumlarıyla dikkat çeken birçok programı bünyesinde barındırıyor.

Kanalın takip edilen sevilen programı “Bir Zamanlar Futbol” yayını Ender Bilgin moderatorlüğü ile yapılıyor. Programa davet edilen spor yorumcuları ile geçmişteki futbola atıflar yapılıyor. Geçmiş de o zamanlarda futbolun nasıl olduğu futbolcunun nasıl olduğu hakkında yorumlar yapılıyor. O futbol zaman oynanan futbol ile bugün ki futbol hakkında çıkarımlarda bulunup geldikleri noktayı tartışıyorlar. Ayrıca o zamanın futbolunda adını duyurmuş olan futbolcular, gündeme damga vuran maçlar, goller gösteriliyor. O dönemde olmayanlar efsane dakikaları izliyor, olanlarda ana şahitlik ediyor, aynı zamanda anılarını tazeliyor. Futbol severlerin ilgiyle izleyebileceği bir programdır.

Kanalın spora dair güncel haberleri izleyebileceği diğer bir kanal programı “Takım oyunu” programıdır. Moderatörlüğü Serkan Korkmaz tarafından yapılıyor. Program tanınmış spor yorumcularıyla Erman Toroğlu, Levent Tüzemen, Emre Bol ve Reha Kapsal ile gündemde olanı değerlendirdikleri, gündeme dair spora, sporcuya, oyuna dair her şeyi bulabileceğiniz bir program yapılmaktadır. Maç da olması gereken veya olamaması gerekenler, takım oyunculardan, atılan gollerden kaçırılan gollerden, taraftarlara dair her şey programda konuşuluyor. Maç bittikten sonra hızını alamayıp bir de yorumcuları izlemeyi sevenlerin izleyebileceği bir program. Bildiğiniz gibi her futbol sever yalnızca maçı izlemekle yetinmez. Çünkü maçı izlediğiniz anda birçok detayı gözden kaçırabiliyorsunuz. Günümüzde futbol yorumcuları, maç esnasındaki yayın kayıtlarını yavaş çekimlerde izliyor. Kimi zaman gol vuruşlarını bile dondurup detaylarıyla gözlemliyor. Bunların sonucunda ise maçı yorumluyorlar. Futbol severler için bu yüzden maç sonrası yorumları dinlemek keyifli bir hal alıyor. Maçta olan biteni, göremedikleri birçok detayı programlar sayesinde yorumcularından dinliyorlar. Kanalın en güzel özelliği ise kesinlikle spor hakkında yapılan yorumlar. Hiçbir kanalda bulamayacağınız özel konuklarıyla maç yorumlarını profesyonel kişilerden dinleyebilirsiniz.

A Spor, kanalının sabah haberleri tadında sunduğu “Sabah Sporu” programı 07:00 de ekranda oluyor. Program spor gündemine ilişkin en güncel haberleri izleyici ile buluşturuyor. Program bayan sunucu Setenay Cankaya tarafından sunuluyor. Spor haber programı niteliğinde olana program erken saatlerde spor gündemini takip etmek isteyen ve gündemde kalmak isteyen takipçilerin seyredebileceği keyifli bir saat sunuyor. Sabah haberlerini işe gitmeden önce izleyebilir veya kahvaltılarınızı şenlendirmek için göz atabilirsiniz. Güne zinde başlamanızı sağlayacak bu programlar herkesin ilgisini çekecektir. Gündemde neler olup bittiğini bu sayede takip edebilirsiniz.

Spor haberlerini yakından takip etmek isteyen herkes için 11:00’da canlı olarak gerçekleşen “Spor Ajansı” programını tavsiye ederiz. Birbirinden farklı futbol takımlarının gelişmelerini buradan takip edebilirsiniz. Normalde futbol severler için bu tür kanallar oldukça faydalı oluyor. Çünkü kendi takımları hakkında en güncel bilgileri doğrudan televizyon izlerken edinebiliyorlar. Ayrıca programın sunucusunun Ceyda Dönmez’in olması izlemeyi daha keyifli hale getiriyor. Ünlü sunucu kanalda profesyonel bir yayın akışı ile sunumunu gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde Ceyda Dönmez’in konukları Burçin Keskin ve Savaş Çorlu olmuştu. Fenerbahçe takımından Galatasaray takımına kadar birçok şeyi konuştular. Takımların stratejileri, kümedeki durumları ve daha birçok detaydan bahsettiler. Ünlü futbol yorumcularını ağırlayan Ceyda Dönmez’in programını izleyebilirsiniz.

Kanalın diğer sevilen programı ise 14:00’da başlayan “Gün Ortası” programı oldu. Aylin Erdem’in başarılı sunumuyla gerçekleşen programda heyecan her dakika yükseliyor. Normalde programı daha önceden başka bir isim sunuyordu. Bu değişiklik elbette seyircilerin de dikkatini çekti. Ancak Aylin Erdem’in sunumundan oldukça memnun olduklarına ilişkin yorumlarını internet platformlarında paylaşmayı ihmal etmediler. Programda yeni transferler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. 

Maç sonrası keyifli sohbetler eşliğinde maçlarn geniş özetlerinin de yer aldığı bir program sayesinde maç keyfi kaldığı yerden son gaz devam edecek. A spor canlı olarak izlenebilmekte ve donmadan yayın sağlamaktadır. Sitemiz canlitw.com adresi sizlere özel gerçek hd yayınları ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Azize 3. Bölüm Fragmanı Azize 3. Bölüm Fragmanı
Salı 20:00
Zalim İstanbul 21. bölüm Fragmanı Zalim İstanbul 21. bölüm Fragm...
Pazartesi

Son Yorumlar